Oturma Odalarınız Renk Getirecek Jozefinler

Oturma Odalarınız Renk Getirecek Jozefinler

Dinlenme koltuğu ya da jozefin koltuk olarak bilinen dekoratif koltuk modelleri, günümüzde son derece tercih edilen bir koltuktur. Kleopatra’nın dinlenme koltuğu olarak da ünlenen bu koltuklar artık yatak odası, salon ve hatta alanın genişliğine göre antrelerde de kullanılmaktadır. Ancak evine şıklık katmak isteyenler özellikle oturma odaları için tercih etmektedir. Dinlenme koltukları, uzanıp dinlenmek için son derece ideal oluşları ve dekorasyona farklı ve zengin bir hava katmaları nedeniyle mobilya dekorasyon tercihlerinde ön plana çıkmaya başladı.

jozephine tasarımları

Oturma Odaları Jozefinleri

Jozefin koltuk modelleri daha çok geniş mekanlar için tercih edilmektedir. Ancak uygun yerleşim yapıldığında daha küçük mekanlarda da iyi sonuçlar alınabilmektedir. Oturma odaları jozefinleri sadece klasik mobilya kullanıcıları için değil, modern dekorasyonu tercih edenler için de uygun bir koltuk seçimidir. Modern jozefin koltuklarda daha çok mobilyasız ve kumaş ağırlıklı deri ya da benzeri spor kumaşlar kullanılmaktadır. Ne tür jozefin koltuk alacağınıza karar veremiyorsanız; farklı renk, kumaş, ebat ve tasarımlarda modellerle karşılaşabilirsiniz. Zevkinize göre parlak bir kumaş, dilerseniz daha sakin ve göz yormayan bir kumaş ile kaplanan koltuğu tercih edebilirsiniz. Bunun dışında oturma odalarında deri ile kaplanan modellere de sıkça rastlayabilirsiniz.

jozefin modelleri

Jozefin Oturma Odaları

Oturma odaları için tasarlanan jozefin modelleri oldukça çeşitli tasarımlarla sunulmaktadır. Bu tasarımlar arasından evinizdeki mobilya ve dekorasyon tarzına uygun bir model seçebilirsiniz. Jozefin oturma odaları için genellikle benzer özellikle üretilmektedir. 190 cm derinliğinde ve 60 cm genişliğinde, kayın ağacı üzerine altın varak el oymaları ile bezeli kadife desenli kumaş kaplamalı ürünler bulunmaktadır. Terleme yapmayan yüksek kalitede ürün minderleri bulunmaktadır. Genellikle tek kolludur, yaslanma bölümleri düğmelidir.

jozefin modelleri

Share this post

Post Comment