Yeni Yıl Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Yeni Yıl Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Yeni yıla evinizde sevdiklerinizle girmeyi düşünüyorsanız evinizin atmosferini biraz değiştirmeli ve yeni yıla göre hazırlamalısınız. Yılbaşı kutlaması için gelenekselleşmiş figürleri evinizi süslerken kullanabilirsiniz. Hayır, ben daha modern renkler kullanmalıyım diyorsanız da gümüş, altın rengi, mavi, siyah gibi renkleri kullanabilirsiniz.

Masanızı süsleyeceksiniz, sadeliği tercih etmenizi öneririm. Parlak renkler ya da mum tercih edebilirsiniz. Gelecek olan misafirlerinize rahat bir ortam sağlamak adına süsleme yaparken o geceyi ve süsleme tarzınızı düşünün. Evinizde neyi süslemek isterseniz süsleyebilirsiniz, yeni yıl coşkunuzu süsleme tarzınızdan, şeklinizden misafirlerinize hissettirin.

Çam Ağacı Süslemesi Nasıl Yapılır?

Yılbaşını evde kutlarken olmazsa olmaz şey nedir? Diye sorsam her halde herkes çam ağacı diyecektir. Çam ağacı süslemenizi de kendinize göre yapabilirsiniz. Yapay çam ağaçlarını herkes bilir istediğiniz boyutta bir tane yada birden fazla satın alarak süsleme yapabilir ve dekore edebilirsiniz.

yeni-yil-dekorasyonu-nasil-yapilir-2

Yapay çam ağaçlarının demir ayaklarını iyi gizlemek gerekir. Eğer yılbaşında yapay bir çam ağacı alacaksanız ayaklarını kimseye göstermeden gizlemeyi başarın ya da gerçek bir çam ağacı alın. Bildiğiniz gibi yılbaşının geleneksel renkleri vardır, çoğu kişi bu renklere bağlı kalır ve o gün için renk uyumunu düşünerek hazırlıklar yapar. Ancak 2016 yılına daha farklı girmek isteyenler için çam ağacının rengini farklı almak oldukça değişik ve enteresan olacaktır. Sizlere tavsiyem bu yıl yeşil bir çam ağacı değil de daha farklı bir renkte çam ağacı almanızdır.

Hediyeler İle Dekorasyon Yapabilirsiniz

Hediyeler yılbaşını simgeler ve hediyeleşmenin en önemli olduğu anların da başında gelir. Hediyelerinizi kendinize özgü paketlemeniz ve süslemeniz ortama renk katacaktır.

Ayrıca kime hediye alacaksanız o kişinin baş harfi gibi süslemeler yapabilirsiniz. Küçük ama güzel bir jest yaparak günü daha da anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca hediyeyi alan kişi kendini çok değerli hissedecektir.

Share this post

Post Comment