Yaratıcı Dekorasyon Önerileri

Yaratıcı Dekorasyon Önerileri

Evinizde ve ofislerinizde yeni trend dekorasyon. Yeni fikirlerle dekorasyonunuzu değiştirmeye geldik. Gözümüzü çarpan fikirleri sizinle paylaşalım. Duvar dekorasyonu günümüzde kullanılan önemli bir alandır ve işlevseldir.

Doğayı çok seviyorum ve evimde olmasını istiyorum diyorsanız buna ne dersiniz. Yatak odalarınızda sarmaşık ağaç dekorasyonu ile doğayı evinizde yaşayabilirsiniz. Hayatımızın 3te 2 si uykuda geçiyor. Bu ortamları daha yaşanır hale getirmek için yaratıcı dekorasyon önerileri ’ne ihtiyacımız var.

Yıldızları izlemek ten hoşlanıyor gece yatağıma geçtiğimde bana huzur versin istiyorsanız odanızın tamamını size o ortamı ve güzelliklerini yaşatacak tavan için tasarlanmış LED TV’lerle sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra 3D özelliği ile eğlenceli dakikalar elde edersiniz.

Sıradışı Ev Dekorasyon Fikirleri

Klasik ortamlardan mı hoşlanıyorsunuz çok uzağa gitmeyin evinizde bu ortamı bulmak çok kolay. İhtiyacınız olan ahşap bir dekoratif masa, sallanan bir sandalye 1940 yapımı plak çalar bunları karşılayabilir. Bu sayede hem zevklerinize hitap edersiniz, yeni bir dekor sağlamış olursunuz.

yaratici-dekorasyon-onerileri-2

Hali hazırda her evin odasında kapılar vardır. Çok sıradan geldiğini düşünüyorsanız, ahşap oyma sanatı ile kapılarınıza yeni bir görünüm verebilir, renklerini değiştirebilir, kapı kollarını yenileyebilirsiniz.

Sıradan dikdörtgen boy aynaları yerine istediğiniz ölçü ve şekillerde aynalar kestirip evinizin dekorasyonuna katkı sağlayabilir bu aynaların yanlarına farklı boylarda aydınlatma seçimi yaparak kom binleyebilirsiniz.

Birçok yeni tasarımlar ile hayatınızı renklendirebilirsiniz. Bu tasarımlar ile yaratıcılığınızı geliştirebilir yeni fikirler ile dekorasyonunuzu yenileyebilirsiniz. Bu yenilikler hem iş hayatınızı hem de ev hayatınızı renklendirir insanları hayran bırakabilirsiniz.

Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Elimizde olan ile yetinmeden yeniliklere başvurmak hayatımıza farklı bir boyut kattığı gibi günün zor şartlarından ve psikolojisinden kurtulmamızı sağlar. Dekorasyon hem yaşam alanımıza hem de göz zevkimize hitap eder. Dünyada birçok kuruluş dekorasyon için mühendisler ve uzmanlardan yardım alır.

yaratici-dekorasyon-onerileri-3

Olmazsa olmazımızdır. Yukarıda sunduğunuz dekorasyon fikirleri ile sizlere yardımcı olmak istedik ve beğeninize sunduk. Sizlere daha yeni fikirler ile gelmek için çok zaman harcıyoruz. Hayatımızdaki birçok alanda yeniliklere ihtiyaç duyduğumuz gibi dekorasyonda vazgeçilmezimiz oldu. Bu alandaki yenilikler hem insanları hem de üreticileri mutlu ediyor.

Share this post

Post Comment