Bellona Yatak Odası Takımları

Bellona Yatak Odası Takımları

Ev dekorasyonunda en çok zorlanılan alanlardan biridir. En özel ve konforlu olması gereken ve sizi dinlendiren bir havasının bulunması gereken oda dekorasyonudur. Evlerin küçülmesi nedeni ile yatak odalarının tüm parçalarını odaya sığdırmak oldukça zorlaşıp iç içe olmasına neden olmaktadır. Bu açıdan yatak odalarında merkez nokta yatak olup diğer parçalar ise ihtiyaçlara ve alana göre tercih edilmelidir.

2016 Bellona Mobilya Yatak Odaları

Tasarım olarak her bir ayrıntının sizin yerinize düşünülerek tasarlandığı Bellona Mobilya da yatak odalarında trendi yakalayıp sizin için düşünerek her bir detayı planlayarak oluşturmakta. Burada tek yapmanız gereken odanıza uygun bir yatak odası modelini seçmek. Biz sizin için evinize şıklığı, konforu, huzuru getirecek stillerinizi yansıtacak Bellona yatak odası modellerini inceledik.

bellona-yatak-odasi-takimlari-2

Bellonanın 2015 yılı için tasarladığı Belissa yatak odası hiç bir ayrıntıdan kaçılmadan ve her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmıştır. Zemin opak beyaz olup odanızı daha geniş göstermeye ve beyazın saflığını yansıtmaktadır. Kapı ve çekmece aksamlarında kullanılan püskül ve figürler ile küçük detaylar ile büyük görsellik sağlanmış. Baza başlığı, puf ve markiz ile görsel bütünlük oluşturulmuştur. Dolapların açılırken çarpmaması ve uzun yıllar dayanması için yavaşlatıcı menteşeler kullanılmıştır. Ayaklı dolap tasarımları ile temizliğin kolay yapılması sağlanarak hijyene önem verilmiştir. Alan açısından her bir parça farklı ebatlarda iki şekilde tasarlanmıştır.

bellona-yatak-odasi-takimlari-3

Modern Yatak Odası Takımları Bellona Mobilya

Klasik ve modern çizgiyi birleştirerek harika bir tasarım olan romeo yatak odası en güzel anlarınızda size eşlik edecek kadar özel bir takım. Dolap içi aksesuarlarına yer verilerek işlevsellik ön planda tutulmuş fil dişi renginde olup, işleme ve fitil uygulamaları ile her bir detay düşünülerek tasarlanmıştır. Özellikle yatak ucuna konan markiz odaya harika bir hava verirken kısa süreli dinlenme imkanı da sunmakta. İki farklı ölçüde ve sürgülü kapaklı olarak isteğinize göre hazırlanan bu takım sizin seçeneklerinizle oluşturmanıza imkan sunmakta.

bellona-yatak-odasi-takimlari-4

Share this post

Post Comment