2016 Genç Odası Dekorasyon Örnekleri

2016 Genç Odası Dekorasyon Örnekleri

Son yıllarda dünya genelinde ve ülkemizde gelir seviyesinde olan artış ve bireylerin ekonomik özgürlüğünün artması dolayısıyla anne babalar sadece bir baza veya ranza almak yerine çocuklarına genç odası takımı almayı tercih etme eğilimi daha yüksektir.

Baza, dolap, bilgisayar masası, halı, yatak örtüsü gibi odanın en önemli eşyalar tek bir renk ve desende olması farklı, çoğu zaman alakasız renklerden alınması olasılığı oldukça fazladır. Alakasız renk çeşitliliğinin odanın sahibi olan genci zihnen ve fikren rahatlatıp, moral motivasyonunu da arttırması olasıdır.

Çocuklarınız İçin En Şık Tasarımlar

“Genç odası” takımı olarak ele aldığımız bu mobilya takımı aslında iki hatta üç kısma ayrılabilir. Bebek, çocuk ve genç olarak sınıflandırılabilir. Çünkü her yaş grubunun beğenisi diğer şartlar sabit kalmakla birlikte farklı olacaktır. Bir bebek için (5 – 8 yaş) anne babasının beğenisi ile birlikte renk, şekil ve desenlerin uygun olması tercih edilebilir.

2016-genc-odasi-dekorasyon-ornekleri

Çocuklar için popüler olan çizgi karakterler, bazanın araç şeklinde tasarlanmış modelleri sunulmalıdır. Keza gençler için de popüler sanatçılar, araçlar, aktör ve aktrisler tercih edilmelidir. Tüm bu sayılanlar ışığında çok önemli bir nokta ortaya çıkmaktadır: Genç odası dekorasyonları.

Bu bakımdan genç odası takımlarının üretilmesi ve pazara sürülmesinden çok dekorasyonu önem kazanmaktadır. Çünkü tüketiciye ulaşan, tüketicinin dikkatini çeken ve onu almaya teşvik eden dekorasyondur.

Genç Odaları 2016 Modası İle Çok Daha Kullanışlı

Dekorasyon üretici, pazarlama unsurları ve üretici açısından önemlidir. Bunlardan en dikkat çekici olan tüketicidir. Üretici üretim çıktılarını tüketiciye göre şekillendirip rafa yerleştirmektir. Bu sebeple firmalar dekorasyon için daha fazla zaman ve efor sarf etmelidir.

2016-genc-odasi-dekorasyon-ornekleri-2

2016-genc-odasi-dekorasyon-ornekleri-4

Günümüzde çok hızlı bir yaşam hüküm sürmekte olduğu su götürmez bir gerçek olarak karşımızda bulunmaktadır. Bununla birlikte zevkler, beğeniler, dikkatini çekme eşiği her yaş grubu çok hızlı bir değişim geçirmektedir. Üreticiler bu bağlamda günümüz hızlı yaşam koşullarının farkında olmalıdır.

Sonuç olarak genç odası takımlarının üretilmesinden ziyade hangi yaş grubu dikkate alınarak üretildiği daha çok önemli hale gelmiştir ki bu da görünüm olarak ciddi bir dikkati gerektiren dekorasyon konusunu önemli kılmıştır. Dekorasyon konusunun dayanak ve çeşitlenme noktası da hitap ettiği grubun farklılığı ve çeşitliliği olacaktır.

Share this post

Post Comment